Büyükşehir Meclisine Modern Salon

07 Eylül 2015 Pazartesi, 17:48

MANİSA’nın büyükşehir olmasıyla birlikte yetersiz hale gelen Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu yenilerek daha modern bir görünüme kavuştu. Büyükşehir Belediyesi tarafından koltuklarından ses düzenine, döşemelerinden kamera sistemine kadar yenilenen Meclis Toplantı Salonu’nun, bu ay yapılacak olan meclis toplantısına yetiştirilmeye çalışıldığı belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu yenilenerek modern bir görünüme kavuşturuldu. Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte yetersiz konuma gelen Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu baştan aşağı yenilendi. Yapılan çalışmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün modern bir görünüme kavuşan Meclis Toplantı Salonu’nu inceledi. Başkan Ergün’e Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş ve Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra da eşlik etti. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ergün,” Büyükşehir Belediyesi olmamız nedeniyle meclis salonumuz yetersiz geliyordu. Biz de bunu göz önünde bulundurarak Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonumuzu tepeden tırnağa yeniledik” dedi.

 Hayırlı Olsun

Yenilenen Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nun Manisa için hayırlı olmasını da dileyen Başkan Ergün,” Büyükşehir Belediye Meclisi bizim için çok önemli. Burada almış olduğumuz kararlar şehrimizi ve geleceğimizi etkiliyor. İnşallah yenilenen Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonumuzda şehrimiz için hayırlı hizmetlerin kararını alırız” diye konuştu. Öte yandan yenilenen Büyükşehir Belediye Meclis Toplantı Salonu’nun bu ay yapılacak olan meclis toplantısına yetiştirilmeye çalışılacağı belirtildi.

Büyükşehir Meclisine Modern Salon (9)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir