Akçağlar Ak Parti’ye Geçti

16 Eylül 2014 Salı, 10:40

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığından istifa eden Tuna Akçağlar AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları teşkilatına katıldı.

Geçtiğimiz akşam AK Parti İl teşkilat binasında yapılan Şehzadeler Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısında takılan rozetin ardından Tuna Akçağlar AK Parti’ye katıldı. Üyelik işlemlerinin ardından Akçağlar’ a parti rozetini AK Parti Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut taktı.

Saadet Partisinde özenle katkı vermeye çalıştığını ifade eden Akçağlar ’’Özenle katkı vermeye çalıştığım fakat parti içerisinde yeterli dava şuurunu göremediğim, ayrışan, kimi gün çatışan bu birlikteliğin sürdürülmesi artık bir anlam ifade etmemektedir. Bugünden İtibaren bende bu büyük davanın bir neferi olmaktan gurur ve mutluluk duyacağımı ifade etmek isterim Volkan Başkanın Başarılı Ekibinin İçinde Siyaset yapmakta beni ayrı bir mutlu ediyor onun başarılarını her zaman takdir ettim buradan onu da tebrik ediyor bu davaya yakışan başarılarının devamını diliyorum .’’dedi.

“HUZURUN ADRESİ AK PARTİ”

AK Parti olarak büyük bir aile olduklarını ifade eden Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut “ 2001’de kurulmuş olan bu büyük aile girdiği tüm seçimlerden milletin güvenini her seferinde almış ve tek başına iktidar olmuştur. Türkiye’nin partisi olduğunu her alanda gösteren AK Parti son seçimlerde %52 gibi büyük bir oranla Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı köşke çıkarmıştır. Bu güne kadar gençlere büyük bir değer veren AK Parti bunu her alanda yaptığı çalışmalarla göstermiştir. Ben bu gün aramıza katılan Tuna Akçağlar kardeşimize de hoş geldin diyor bu kararından dolayı kutluyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir