Sanayi sitelerinin altyapısı MASKİ’den

24 Mart 2017 Cuma, 13:28

Akhisar Nuri Geyik Sanayi Sitesinin altyapı çalışmalarını tamamlayan MASKİ Genel Müdürlüğü, Karaosmanoğlu Sanayi Sitesinin de yağmur suyu hattını, programa aldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde altyapı sorununu ortadan kaldırmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesinde yer alan Nuri Geyik Sanayi Sitesinde içme suyu ve yağmursuyu şebeke hatlarını döşeme işini noktaladı. MASKİ ekiplerince tamamlanan çalışmaların ardından Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Karaosmanoğlu Sanayi Sitesinde ise yağmursuyu hattı döşeme çalışması yapılacak. Akhisar’da yapılan çalışmaları yakından takip eden, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, ilçeye bir ziyaret gerçekleştirdi. Aslay, ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Akhisar ilçesinde hayata geçirdiği ve planlanan altyapı çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Ziyarette Aslay’a, MASKİ İlçe Şefi Mustafa Tıpırtın, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Uğur Topkaya ve MASKİ teknik personelleri eşlik etti.

“Sanayi esnafı olarak çalışmalardan çok memnunuz”
Nuri Geyik Sanayi Sitesinde esnaflar ile bir araya gelen MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Marangozlar Sitesi Başkanı Hüseyin Güleç, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Çakar, Demir Nalbant ve Araba Yapanlar Odası Başkanı Ersen Tepeci ile incelemelerde bulundu. Marangozlar Sitesi Başkanı Hüseyin Güleç, “Sanayi sitemiz içerisinde bulunan sokaklarda altyapı ihtiyacı vardı. Müracaatımızı yaptık. Kısa zaman içerisinde altyapımız tamamlandı. Sanayi esnafımız çok memnun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ederiz” dedi.
Oda başkanları yapılan altyapı çalışmaları nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Marangozlar Sitesi Başkanı Hüseyin Güleç, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Çakar, Demir Nalbant ve Araba Yapanlar Odası Başkanı Ersen Tepeci, geçen hafta bizleri makamında ağırlayan Cengiz Ergün Başkanımız MASKİ Genel Müdürlüğümüzce daha bir hafta olmadan sorunun çözümlenmesi için burada tespit çalışması yapılarak böyle ilgili olmaları bizi çok memnun etti. Bizlere ve isteklerimize değer veren Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve MASKİ Genel Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir