Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı

Pınar Ekmen Sonsuzluğa Uğurlandı

27 Ekim 2016 Perşembe, 19:57

Geçirdiği ani rahatsızlık sonucu yaşama veda eden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Pınar Ekmen, gözyaşları içerisinde toprağa verildi.
Dün gece yaşadığı ani rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Pınar Ekmen için ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğü önünde tören düzenledi. MASKİ Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu görevini yürütürken hayata gözlerini yuman Ekmen için düzenlenen törene Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ile Genel Müdürlük çalışanları tam kadro katıldı. Burada kısa bir konuşma yapan MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, merhumeye Allah’tan rahmet diledi.
MASKİ Genel Müdürlüğü’nde yapılan törenin ardından Ekmen’in cenazesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi önüne getirildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter ve Yardımcıları, daire başkanları, şube müdürleri, ilçe koordinatörleri ve Büyükşehir Belediyesi çalışanları Ekmen’i karanfillerle karşıladı.
Okunan duaların ardından konuşma yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Pınar Ekmen’i güler yüzüyle, çalışkanlığıyla, topuklu ayakkabılarının koridorlarda yankılanmasıyla, başarılarıyla ve iş aşkıyla hatırlayacaklarını söyledi. Kelimelerin yetersiz kaldığını ve merhumenin zamansız bir şekilde genç yaşta hayata veda ettiğini dile getiren Başkan Ergün, Ekmen’e Allah’tan rahmet, yakınlarına ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.
Buradaki törenlerin ardından Ekmen için Manisa Hatuniye Camii’nde ikindi namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazının ardından Ekmen, Başkan Ergün ve çalışma arkadaşlarının gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir