Kahvaltının geliri onlara dağıtılacak

14 Ocak 2017 Cumartesi, 15:14

MANİSA Zihinsel Engellileri Eğitme ve Koruma Derneği Başkanı Rabia Keskin, Yunusemre Belediyesi sponsorluğunda düzenlediği 300 kişilik kahvaltı biletlerinden elde ettikleri geliri, dernek bünyesindeki özel çocuklar ile Halepli çocuklar arasında pay edileceğini açıkladı.

Manisa Zihinsel Engellileri Eğitme ve Koruma Derneği, Yunusemre Belediyesi sponsorluğunda, Polisevi’nde 300 kişilik kahvaltı etkinliği düzenledi. Etkinliğe; Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Vali Mustafa Hakan Güvençer, kahvaltı öncesi zihinsel engelli çocuklara özel ilgi gösterdi.

Kısa bir konuşma yapan Manisa Zihinsel Engellileri Eğitme ve Koruma Derneği Başkanı Rabia Keskin, sıkıntılarının çözümü noktasında yetkililere çağrıda bulundu. Ayrıca Keskin, 300 kişilik kahvaltı gelirinin dernek bünyesindeki zihinsel engelli çocuklar ile Halepli çocuklara arasında pay edileceğini söyledi.

Konuşmanın ardından etkinliğe katıldıkları için Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu ve Yunusemre Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan’a çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir