ARTIK BASKETBOL TOPUYLA FUTBOL OYNAMAYACAKLAR!

23 Ocak 2015 Cuma, 15:47

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan AR-GE Birimi ve İş kadını Yasemin Özaki tarafından Taytanlı İlhan İlkokulu’na yardımda bulundu. AR-GE biriminin girişimleriyle Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Savaş Duman spor malzemesi yardımında bulunurken kadını Yasemin Özaki de temizlik malzemesi yardımında bulundu.

Ferdi UZUN

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan AR-GE Birimi’nin hayata geçirdiği  “Okuyan Şehir Manisa” projesi kapsamında Yunusemre ilçesinde bulunan bin 200 öğrencili Taytanlı İlhan İlkokulu ve 980 öğrencili Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu’na paydaş kurumların destekleriyle kitap ve spor malzemeleri hediye edildi. İş kadını Yasemin Özaki da Taytanlı İlhan İlkokuluna temizlik malzemeleri yardımında bulundu.  Taytanlı İlhan İlkokulu’ndaki törene Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Savaş Duman, AR-GE’den sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hilmi Polat, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül, AK Parti Kadın Kolları MKYK Üyesi Şule Tunalı, AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Asiye Zurnacı katıldı

Bunlar hepimizin görevi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, okula temizlik malzemesi yardımında bulunan İş kadını Yasemin Özaki’ye teşekkür ederek, “Öğrencilerimize katkıda bulunmak amacıyla spor malzemeleri yardımında bulunuyoruz. Öğrencilerimizde o ışıltıyı görmek bizi ayrıca mutlu ediyor. Okulumuzda judo ile ilgili güzel çalışmaların olduğunu öğrendim. Bu çalışmaların sürdürülmesi için destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Duman, Yasemin Özaki’nin bağlı bulunduğu Vural Doğalgaz şirketin bir voleybol takımına destek olacağını vurguladı. İş kadını Yasemin Özaki ise, “Bunlar hepimizin görevi. Benim yaptığım ufak bir yardım” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir