TURGUTLUSPOR’DA İMZA ŞOV

24 Ocak 2014 Cuma, 18:23

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcisi Turgutluspor imza şov yaptı ve tam 7 isimle sözleşme imzaladı. Turgutluspor Irlamaz Tesisleri’nde yapılan imza töreninde kulüp başkanı Burçin Ayarcı, futbol şube sorumlusu Ender Özkaya, altyapı sorumlusu Çetin Ürün katıldı.
Kasaba’da daha önceden prensipte anlaşmaya vardığı Tayfun Özkan, Sadullah Erarslan, Özcan Dağ ve Emre Aydın’ın yanı sıra Almanya’dan gurbetçi Hüseyin Ali Pala ve alt yapıdan Tunahan Dikişçi ile Samet Öz profesyonel sözleşme imzaladı. Yapılan imza töreninde açıklama yapan Ayarcı, güzel bir ikinci yarı olmasını vurgulayarak, “Play-off hedefimizde bize katkı sağlayacağına inandığımız isimleri kadromuza dahil ettik. Bu isimlerin yanında alt yapımızdan da iki ismi profesyonel yaparak kendi değerlerimizi önemsediğimizi ortaya koyduk. Umarım, hem oyuncularımız hem de takımımız için güzel bir ikinci yarı olur. Turgutluspor’umuza hayırlı olsun” dedi.
Kendilerini kırmızı-siyahlı yapan imzayı atan Tayfun Özkan, Sadullah Erarslan, Özcan Dağ, Emre Aydın, Hüseyin Ali Pala ise, “Turgutluspor’un play-off maratonunda yer alması için elimizden geleni yapacağız. Turgutluspor’u hak ettiği yerlere taşıyacağız” dediler.
Alt yapıdan yetişip profesyonel olan Tunahan ve Samet, çok heyecanlı olduklarını belirterek, “Emek verdiğimiz takımımız bize sahip çıkıyor, güveniyor ve profesyonel yapıyor. Tüm mücadelemiz takımımıza katkı sağlamak adına olacak” ifadelerini kullandılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir