TURGUTLUSPOR’DA FATURA FUTBOLCULARA ÇIKTI

20 Kasım 2014 Perşembe, 12:49

Turgutluspor yönetimi futbolcular Hasan Engin Ekler ve Recep Biler’i süresiz kadro ışı bırakarak tüm futbolculara 10 bin TL para cezası tebliği etti.

Turgutluspor yönetimi yayınladığı yazılı basın açıklmasında şu görüşlere yer verdi; “Son 8 haftalık periyotta alınan kötü sonuçlar ve kaybedilen puanlar sonrası oluşan kötü duruma yönetim kurulu olarak ciddi önlemler almaya çalışıyoruz. Alınan bu önlemler doğrultusunda tüm futbolculara 10 bin TL para cezası verilmiştir. Ayrıca takım oyuncularından Hasan Engin Ekler ve Recep Biler’in süresiz kadro dışı bırakılmasına ve her iki oyuncuya da ayrı ayrı olmak üzere 5 bin TL ekstra para cezası kesilmesine yönetim kurulu tarafından karar verilmiştir.

Kadro dışı bırakılan oyuncuların, alt yapı antrenörleri gözetiminde U19 takımıyla antremanlara katılması gerektiği kendilerine tebliğ edilmiştir.

Kötü gidişata dur demek adına alınan bu önlemlerin tarzı ve dozu gittikçe sertleşecektir. Bizlerde her birimiz birer Turgutluspor sevdalısı olarak herkes kadar üzülüyoruz bu durumu düzeltmek ve Turgutlusporumuzu layık olduğu yere getirmek adına elimizden gelen herşeyi yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Gerçek Turgutluspor taraftarından özür diliyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir