TAŞKIN: İSABETLİ BİR KARAR!

11 Ekim 2015 Pazar, 21:22

ÖZEL HABER: COŞKUN KÖKÖZ

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Ankara’da yaşanan terör saldırısının ardından ilan edilen 3 günlük ulusal yas nedeniyle, ileri bir tarihe ertelenen Ankara Demirspor maçının isabetli bir karar olduğunu ifade etti. Maçın başlamasına kısa bir zaman kala kendilerine federasyon tarafından yazının gelmesiyle durumu öğrendiklerini belirten Taner Taşkın, “Zaten güne başlarken olay oldu ve o saatten sonra üst üste ölü sayısının artması ne bende ne de takımımda motivasyon bırakmadı. Milletimizin başı sağ olsun. Çok üzücü bir durum. İnşallah böyle acıları bir daha yaşamayız. Alınan kararı da çok doğru buluyorum. O kadar can hayatını kaybettikten sonra biz maça çıkmışız, kazanmışız veya kaybetmişiz çokta önemli değildi” dedi.

YAKIŞANI YAPTILAR

Maçın iptal olmasının ardından iki takım oyuncularının kendilerine yakışanı yaptığını belirten Taner Taşkın, “Bayrak açarak teröre karşı ufakta olsa bir tepki verildi. Bu birlikteliği kimse bozamayacak” şeklinde konuştu.

TARAFTARIMIZA HASRET KALDIK

Ankara Demirspor maçının ertelenmesi nedeniyle taraftarlarının karşısına yine çıkamadıklarını hatırlatan Taner Taşkın, sözlerini şöyle tamamladı; “Ankara Demirspor maçını ne zaman oynayacağız bilmiyoruz. Büyük olasılıkla önümüzdeki hafta içi bir tarihte yapacağız. Şimdi Kocaeli Birlikspor deplasmanına motive olmak zorundayız. Yarından itibaren çalışmalara başlayacağız. Kupa maçıyla birlikte üst üste 4 tane maçımızı deplasmanda oynamış olacağız. Bu da bizim için önemli bir handikap. Ancak iyi bir skor ile kayıp yaşamadan devam etmek en büyük dileğimiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir