TANER TAŞKIN: KİMSENİN YERİ GARANTİ DEĞİL!

18 Kasım 2014 Salı, 23:39

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

LİGE AĞIRLIĞIMIZI KOYACAĞIZ

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, ligin 9.haftasında kazanılan Orduspor maçıyla hayata daha güvenli bakmaya başladıklarını ifade etti. Taşkın, “Milli arayı Denizlispor ile özel maç yaparak geçirdik. Bizim açımızdan verimli geçti. Arada takıma yüklemeler yaptık. Fizik ve kondisyon olarak iyi duruma geldik. Bloklar arasında boşluklar vardı, bu tür sıkıntıları çözme fırsatımız oldu. Bundan sonra Manisaspor’u yenmek çok kolay olmayacak. Bu haftadan itibaren de lige ağırlığını koymaya başlayan bir Manisaspor sahada olacak” dedi.

DEĞİŞİK BİR MAÇ OLACAK

Hafta sonu oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un zorlu geçeceğini bildiklerini söyleyen Taşkın, “İki tane üst üste deplasmanda oynayacağız. Rakibimizde çıkışta olan bir takım. Hoca değişikliği onlara iyi yansıdı. İki maçta 4 puan aldılar. Tecrübeli bir takımla karşılaşacağız. Bizlerde çok koşan bir takım haline gelmeye başladık. Değişik bir maç olacak. İnşallah Antep’ten puan yada puanlarla ayrılacağız. Bundan sonra her maçımızı içeride veya dışarıda puan yada puanlar almak için oynayacağız” şeklinde konuştu.

FORMASI DUVARDA ASILIYDI!

Kadro dışı bırakılan Kenan Aslanoğlu ile Süleyman Çelikyurt’un takıma dönmesiyle rekabetin üst seviyeye çıktığını hatırlatan Taner Taşkın, konuşmasını şöyle tamamladı; “Kenan Aslanoğlu daha hazır. Süleyman’ın sakatlığı daha yeni geçti ve eksikleri var. Kenan önemli bir oyuncu. Önümüzdeki haftalarda mutlaka katkı sağlayacaktır. Takımdaki rekabet iyice arttı. Daha önce bazı isimlerin forması duvarda asılıydı. Şuan kimsenin yeri garanti değil. A, B ve C oyuncu diye birşey yok. Kim çok çalışıyorsa formayı o alacaktır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir