Sultanlar, 5. viteste

30 Ekim 2015 Cuma, 16:15

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı 5. haftanın açılış maçında  İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Rakibinin oyunda varlık göstermesine izin vermeyen Büyükşehir’in Sultanları maçı 3-0 kazandı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig A Grubu’nda oynadığı 4 karşılaşmada 12 puan toplayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, 4 puanla 8. sırada bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un konuğu oldu. 50. Yıl Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Gençlik Spor Şube Müdürü Orhan Haşim Elmalı da izledi.

Set vermeden maçı kazandılar

İlk sete etkili başlayan yeşil beyazlı ekip, seti 13-25 kazandı, 0-1. İkinci sette de iyi bir performans sergileyen Büyükşehir’in Sultanları seti 19-25 kazandı ve skoru 0-2 yaptı. Üçüncü sette başarılı oyununu sürdüren yeşil beyazlılar seti 13-25, maçı da 0-3 kazandı. Bu sonucun ardından Manisa Büyükşehir Belediyespor puanını 15’e çıkardı ve 5’te 5 yaparak yoluna devam etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir