“SKOR KİMSEYİ ALDATMASIN”

17 Ağustos 2017 Perşembe, 14:31

Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen, Rize karşısında alınan farklı mağlubiyete takılmamaları gerektiğini söyledi. Ligin henüz başında bu tür skorların alınabileceğini söyleyen Mergen, “Rize’de zorlu bir maç oynadık. Samimi söylemek gerekirse, nem oranı çok yüksek bir havada maçı oynadık. Süper Lig’den düşmüş ve kadrosunu korumuş bir takımla karşılaştık. Birbirini iyi bilen bir takım Rizespor. Maçın zorluğunu biliyorduk, ancak şansız diyebileceğimiz goller yedik. Biz yine de umutluyuz” dedi.

“BAZI OYUNCULARIMIZIN..”

Uyum süreci yaşayan bir takıma sahip olduklarını hatırlatan Abdullah Mergen, “Bazı oyuncularımızın performansında düşüş oldu. Antrenman eksiği olan isimler var. Yeni bir takım olmanın sıkıntılarını yaşıyoruz. Skor kimseyi aldatmasın. Ancak bu söylediklerimde bir mazeret olamaz. Rize’de skor 3-1 iken bile umudumu kaybetmemiştim. Rakibimiz karşısında pozisyonlar bulduk ne yazık ki değerlendiremedik. Umut veren bir takımımız var” şeklinde konuştu.

“EVİMİZDE KAZANMAK ZORUNDAYIZ”

Samsunspor maçını kazanarak 3 puanla tanışmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Mergen, “Evimizde oynayacağımız bütün maçları kazanmak zorundayız. Rakip kim olursa olsun, sahada mücadele edeceğiz ve kazanacağız. Bunu yapacak kalitemiz var. Samsunspor maçını kazanarak, taraftarlarımıza 3 puan hediye etmek istiyoruz” diye konuştu.

“TRANSFER İHTİYACIMIZ YOK”

Transfere şuan ihtiyaçlarının olmadığını belirten Başkan Abdullah Mergen, konuşmasını şöyle tamamladı; “Yeterli bir kadroya sahibimiz. Transfer ihtiyacımız yok. Elimizdeki kadronun bu ligde iyi işler yapacağını düşünüyorum. Belki Anıl Taşdemir transferini sonuçlandırabiliriz. Geçen sezondan alacaklı olan eski oyuncumuzla anlaştığımız takdirde yasağı kaldırabiliriz. Şuan için yasakla ilgili bir gelişme yok.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir