SIRP YILDIZ İMZAYI ATTI

27 Ağustos 2014 Çarşamba, 14:32

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

Manisaspor’un Kızılyıldız’dan renklerine bağladığı Milijas Nenad, Manisa 19 Mayıs Stadı’nda düzenlenen törenle 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Başkan Abdulah Mergen’in katıldığı imza töreninde resmen Manisasporlu olan Nenad, daha sonra 10 numaralı formasıyla basın mensuplarına poz verdi.
Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, kariyerli ve önemli bir ismi kadroya kattıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Milijas Nenad Sırp futbolunun önemli isimlerinden, kariyeri başarılarla dolu ve 4 yıl süreyle İngiltere Premier Ligi’nde oynamış. Manisaspor’a geldiği için camiamız adına kendisine teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki Manisaspor’a büyük katkısı olacak. Takım içinde de genç oyuncularımıza örnek olacak bir isim. Nenad Manisasporumuza hayırlı olsun” dedi.
Manisaspor’un yeni transfer Nenad ise, “Biraz uzun sürsede transferim netleştiği için mutluyum. Kulübün hedeflerini biliyorum. Takım arkadaşım Mikic ile sürekli iştişare içinde oldum. Yeni sezonda elimden geldiğince Manisaspor’un başarısı için çok çalışacağım” dedi.
Başkan Abdullah Mergen’in futbolu Manisaspor’da bırakma teklifiyle ilgili olarakta konuşan Nenad, şunları söyledi; “31 yaşına daha yeni girdim. Uzun yıllar futbol oynacağıma inanıyorum. Kendimi iyi hissediyorum. İlk hedefim Manisaspor’u Süper Lig’e taşımak olacak. Hep birlikte bunun peşinden koşacağız. Sonraki zaman neyi gösterir bilmiyorum ama Manisaspor’da futbolu bırakmak isterim.”
Manisaspor’u daha önceden bildiğini söyleyen Nenad, “Manisaspor hakkında çok bilgi sahibi oldum. Daha önce Türkiye’de forma giyen Sırp oyuncular vardı. Süper Lig’de mücadele etmiş köklü bir kulüp olduğunu biliyorum. Manisaspor için arkadaşlarımdan olumlu raporlar aldım. Manisa’yı çok beğendim. İlk izlenimleri iyi. Takım arkadaşlarımla tanıştım. Kendi ülkeme nazaran burası biraz sıcak. Ancak buna da kısa zamanda alışmak zorundayım” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir