SERAMİKSAN TELAFİ PEŞİNDE

27 Şubat 2014 Perşembe, 15:40

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Lig A Grubu’nda mücadele eden Seramiksan, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Yaşam Pınarım Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Seramiksan, Yaşam Pınarım Karşıyaka karşısında kazanarak hem kötü gidişe dur demek, hem de üst üste alınan 2 mağlubiyet sonrası yaşanan kaostan kurtulmak istiyor.
Arkasspor karşısında kötü bir oyun sergilediklerini belirten Seramiksan Antrenörü İsmail Yengil, Play-Off yolunda takımına güvendiğini, kaybettikleri maçlardan gerekli dersleri çıkararak Yaşam Pınarım Karşıyaka karşısında kazanacaklarını ifade etti. Seramiksan’da hafif sakatlığı bulunan Pınar’ın durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Öte yandan Yengil’in Arkas maçı sonrası, ‘Play off stresinden uzaklaşmalıyız’ açıklamasıyla birlikte oyunculara bu yönde psikolojik destek verdiği öğrenildi. Kalan 3 maçta Play-Off vizesini alacak puanları toplayacaklarına inanan deneyimli antrenör Yengil, “4 hafta üst üste kazanmak bu ligde zordur, biz zoru başardık ancak iki hafta üst üste kötü maçlar oynadık. Biz genç bir takımız ve bu tarz yol kazaları oluyor. Takımımdaki bütün sporcularıma güveniyorum. Bu oyuncular bizi bu noktaya taşıdılar ve yine bu oyuncular bizi en iyi noktaya ulaştıracaktır. 3 maçımızı da en iyi skorlarla tamamlayarak hem taraftarımızdan hem de camiamızdan özür dileyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir