ŞEHZADELER’DEN KÖY OKULUNA YARDIM

17 Şubat 2014 Pazartesi, 13:00

Şehzadeler’den köy okuluna yardım

 

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Şehzadeler Gençlik Merkezi’nin son durağı Çavuşoğlu İlkokulu oldu. Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz köy okuluna ziyaret ederek öğrencilere giyim ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu. Ziyarette gençlerimize Şehzadeler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Mert’te eşlik etti.

Gençlik Merkezi’nin gerçekleştirdiği bu tarz etkinliklerle gençlerin yerel ve evrensel sorunlara karşı duyarlılığının arttığını belirten Gençlik Lideri Elif Türk, “Faaliyetlerimiz sayesinde gençlerimizin sorunların çözümünde aktif olarak yer almasını sağlıyoruz. Gençlerimizin, kendi akranları başta olmak üzere toplumun her kesiminden insanla iletişim kurarak topluma karşı sorumluluk duygularını geliştirerek örnek bir birey olarak yetişmesini hedefliyoruz” dedi.

 

Oyunlar oynandı

 

Köy okuluna giyim ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunan gençlik liderleri ve gönüllü gençlerimiz, öğrencilerle vakit geçirmeyi de ihmal etmedi. Öğrencilerle oyunlar oynayan ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan gençlerimize teşekkür eden öğrencilerde mini bir gösteri sundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.