SADECE 3 PUAN KAYBETMEDİK!

24 Aralık 2013 Salı, 11:20

Coşkun KÖKÖZ

PTT 1.Ligi’nin 18.haftasında deplasmanda Samsunspor’a yenilerek 10 maçlık serisi sona eren Manisaspor, Karadeniz’de sadece 3 puan kaybetmedi. Bu önemli maçta Bekir Yılmaz ve Hikmet Balioğlu gibi önemli isimlerinde kırmızı kartla atılması siyah-beyazlı yönetim ile teknik heyetin morallerini iyice bozdu. Bekir ve Hikmet’in direk kırmızı kartla oyun dışında kalması en az 2 maçla cezalandırılmaları bekleniyor. Böylelikle iki oyuncu ilk yarının son haftasında Bucaspor ve  ikinci yarının ilk yarısında Ankaraspor oynayacağı maçlarda takımdaki yerlerini alamayacaklar.

Manisaspor Basın Sözcüsü Hakan Kadayıfçılar, yenilgiden çok kırmızı kartlara üzüldüklerini belirterek, “Hakemin kararları maçı bu hale getirdi. Hedefimiz en azından 1 puanla Karadeniz’den dönmekti. Ancak maç içinde verilen kararlar teknik heyet ve oyuncularımızı çileden çıkardı. 90.dakikada çalınan penaltı herşeyi anlatıyor. Samsun’da sadece 3 puan bırakmadık. İki önemli ismimizde Bucaspor ve Ankaraspor maçlarında takımdan ayrı kalacak” dedi.

Bu maçı biran önce geride bırakıp son hafta sahalarında oynayacakları Bucaspor maçına konsatre olmaları gerektiğini ifade eden Kadayıfçılar, “Ligin henüz ilk yarısı bitiyor. Daha önümüzde uzun bir yol var. O yüzden bu maça takılmamak lazım. Bucaspor maçıyla yeni bir seri başlatabiliriz. 10 maçlık seriyi de bizim oyuncularımız başardı. Yeniden neden olmasın” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.