ÖZŞEN: FİNAL NİTELİĞİNDE BİR MAÇ OLACAK

27 Şubat 2017 Pazartesi, 11:15

Manisaspor Basın Sözcüsü Serkan Özşen, TFF 1. Lig’in 22. haftasında deplasmanda Göztepe ile oynanan karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Özşen yaptığı açıklamada Göztepe karşısında iyi bir mücadele ortaya koyduklarını belirterek, “Şampiyonluğa oynayan rakibimiz karşısında galip gelebilecek pozisyonlarda bulduk. Bunları değerlendirebilseydik farklı bir skorda elde edebilirdik. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi mücadelelerinden dolayı kutluyorum.” dedi.

Göztepe maçının geride kaldığını ve bu hafta Bandırmaspor ile çok önemli bir karşılaşma oynayacaklarını ifade eden Özşen, “Göztepe gibi bir deplasmanda 90 dakika boyunca hiç susmadan takımlarına destek veren taraftarımıza teşekkür ediyorum. Üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yaptılar. Şimdi bu desteğin daha fazlasını dolu tribünlerle Bandırmaspor maçında bekliyoruz. Bandırmaspor maçı final niteliğinde bir maç olacak. Manisaspor, taraftarının da desteğiyle bu zorlu mücadeleden alnının akıyla çıkarak, üst sıralara doğru yeniden çıkışa geçecektir.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir