Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın’dan çok sert açıklama

30 Ocak 2018 Salı, 12:12

Teknik Direktör Taner Taşkın, transfer döneminin sona ermesine bir gün kala önemli açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Taner Taşkın, transfer yasağının kaldırılması durumunda Manisaspor’un kurtulabilme ihtimalinin olduğunu belirterek, “Sesimiz duyurmak için her şeyi yapıyoruz. Bu kulüp batsın, kapansın diye seyredenlere de yazıklar olsun. Biz buradan kamuoyuna soruyoruz, ‘Sesimizi duyan var mı?’
Teknik Direktörümüz Taner Taşkın, transfer döneminin sona ermesine bir gün kala önemli açıklamalarda bulundu.
 31 Ocak itibariyle transfer döneminin sona ereceğini ifade eden Taşkın, “Kaybettiğimiz onca futbolcunun üstüne Billal Sebaihi’de takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Billal’in de sözleşmesini fesh etme durumu var. Eski futbolcularımızdan Daniel Dimov ise geri gelmek istediğini söyledi. Eğer transferi açabilirsek bu kulübün kurtulabilme ihtimali var. Fakat şehirde hangi kapıyı çaldıysak istediğimiz cevabı alamadık. Manisaspor kimsenin umurunda değil. Anladığımız kadarıyla herkesin derdi tasası başka bir şey. Manisa’nın en büyük marka değeri olan Manisaspor çaresizliğe itilmiştir. Bu durumun mutlaka sorumluları var. Şehrin önde gelenlerinin ise bu kadar duyarsız olacağını tahmin etmemiştim.” dedi.
Sözlerinin devamında yaşanan sıkıntılardan bazılarını dile getiren Taşkın şunları söyledi: “Tarık Almış Spor Tesisleri’nde bu soğuk kış aylarında bile bir kesilip bir açılan doğalgaz var. Takıma bir öğün yemek çıkabiliyorsa anca çıkabiliyor. Kulüp personeli perişan, tesisteki her yer atıl durumda. Sesimiz duyurmak için her şeyi yapıyoruz. Bu kulüp batsın, kapansın diye seyredenlere de yazıklar olsun. Biz buradan kamuoyuna soruyoruz, ‘Sesimizi duyan var mı?’. Bir el uzattık. Bu eli tutacak gerçek bir Manisa sevdalısı var mı?”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir