Manisaspor kulübüne bir 6 puan cezası daha yolda

30 Kasım 2017 Perşembe, 09:29

Abdullah Mergen başkanlığındaki Manisaspor yönetimi  her platformda borçları ödediğini açıklarken, kötü haberler ise gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Makakula dosyası yüzünden 6 puanı silinen Siyah Beyazlı ekipte şimdi de Simpson şoku yaşanıyor. FIFA bu kez de Siyah Beyazlı  kulübün Joshuo Simpson’a olan 750 bin Euro borcu yüzünden kulübe ihtar yazısı  gönderdi.

TFF 1. Liginde maddi anlamda en kötü dönemlerinden birini yaşayan  Manisaspor’da kötü haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz sezon 3 puanı silinen ve lig de kalmayı son anda başaran Siyah Beyazlı ekibin bu sezon başında da 3 puanı silinmiş ve taraftarlar yönetime ateş püskürmüşlerdi. Ancak  geçtiğimiz günlerde eski futbolcusu Makukula yüzünden de 6 puanın silinmesinin ardından Abdullah Mergen başkanlığında ki yönetime tepkiler çığ gibi artmaya başlamıştı.

ŞİMDİ DE JOSHUO SİMPSON

Geçtiğimiz günlerde Makukula borcu yüzünden 6 puandan olan Manisaspor’a bir kötü haberde eski futbolcusu Simpson’dan geldi.  FIFA,  şimdi de  Manisaspor’un Joshua Simpson’a olan 750 bin euro borcundan dolayı   Manisaspor kulübüne  ihtar yazısı gönderdi. Simpson’a ödenmesi gereken para ödenmezse önümüzdeki günlerde Siyah Beyazlı kulübe bir 6 puan cezası daha gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

HABER–Şenol ÖZEKER-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir