MANİSASPOR KALVALTIDA BULUŞTU

27 Aralık 2013 Cuma, 17:38

Manisaspor camiası Manisalı işadamlarının verdiği moral kahvaltısında bir araya geldiler. Mesir Restaurant’ta gerçekleştirilen kahvaltıya Yunus Emre İlçesi Kaymakamı Yüksel Topal, Başkan Emre Hasgör, yönetim kurulu, eski başkanlar, teknik direktör Kemal Özdeş, 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı ve yönetim kurulu, teknik heyet, futbolcular ve Manisalı işadamları katıldı. Kahvaltının açılış konuşmasını yapan eski başkanlardan Erdinç Yumrukaya “Manisa’daki iş adamlarımızla beraber Samsunspor maçından sonra sizlerle bir araya gelmeyi çok arzu ettik. Samsunspor maçında yaşananları unutturmak için bu organizasyonu gerçekleştirdik. Bu daha öncelerde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz geç kalınmış bir organizasyondu. Manisaspor’un eski başkanlarından biri olarak Manissasporlu futbolcular ile bir arada olmak sizleri görmek bize enerji ve mutluluk verdi” dedi. Sözlerinin devamında Başkan Emre Hasgör ve yönetim kurulunun çok zor şartlar altında Manisaspor’u devraldığı vurgulayan Yumrukaya, “Manisaspor Kulübü’nün bugünlere gelmesinde büyük özveri gösteren Sayın Başkan Emre Hasgör ve yöneticilerini kutlamak istiyorum. Bize göre 2013 yılının başkanı Emre Hasgör. Manisaspor yönetim kurulunun pozitif enerjisine hayran kaldım. Biz Manisaspor’a Manisaspor yönetim kuruluna nasıl destek oluruz düşüncesinde ve derdindeyiz. Kemal hocanın da Manisaspor’da olması büyük şans. Futbol disiplinine, birlik ve beraberliğine hayranım. Kemal hocayı kutluyorum. Kemal hocayı da yılın teknik direktörü seçtik. Bizler bundan sonra takımla bütünleşeceğiz. Ben sizlere ve takıma söz veriyorum. Manisaspor ,Akhisarspor’ dan sonra süper lige çıkacak. Ben inanıyorum ki taraftarımız da fair play ödülünü alacak ve biz stadımızda küfürü kaldıracağız.” diye konuştu. Futbolcularımızdan şampiyonluk için söz alan Erdinç Yumrukaya siz şampiyon olun, biz herşeye hazırız.” dedi.

“Manisaspor’a süper lig yolunda başarılar diliyorum”

Manisa Yunus Emre İlçesi Kaymakamı Yüksel Topal, kahvaltıda yaptığı konuşmada Manisaspor ailesi ile bir arada bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, “ Elimizden geldiğince Manisaspor’a destek olacağız. Manisaspor’a süper lig yolunda başarılar diliyorum. Allah yolunuz açık etsin.” diye konuştu.

“Eski başkanlarımız bizi onurlandırdı”

Başkan Emre Hasgör ise eski başkanların kendilerini onurlandırdığını belirterek,  “Bugün çok güzel bir organizasyon gerçekleşti. Sizler devamlı yanımızdasınız. Çok değerli eski başkanlarımız ve ağabeylerimiz var. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Tüm takım sizlere söz veriyoruz”dedi.  Takım kaptanı Volkan Babacan ise Samsun maçından sonra bu birlikteliğin moral olduğunu, verilen destekten dolayı teşekkür ettiklerini söyledi. 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı da yaptığı konuşmada dernek olarak “Van üşüyor” kampanyası başlattıklarını ve sonrasında “250 bin mavi kapağa bir tekerlekli sandalye kampanyası” başlatacaklarını belirterek, “Taraftarlar olarak aramızda başlattığımız bu kampanyalarımıza destek bekliyoruz. Manisaspor tribünlerinde de küfürsüz tezahürata söz veriyoruz” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.