MANİSASPOR ADANA YOLCUSU

27 Mart 2014 Perşembe, 00:07

PTT 1. Lig’in 32. haftasında deplasmanda Adana Demirspor ile mücadele edecek olan Manisaspor hazırlıklarını Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman ile sürdürdü. Teknik Direktör Kemal Özdeş yönetiminde yapılan antrenman ısınma çalışmasıyla başladı. Ana bölümünde geniş alanda taktik oyun oynanan antrenman stretching ile tamamlandı. Siyah-beyazlılarda tedavisi devam eden Barbaros Bahadır Barut salonda çalışırken, Ali Fırat Okur ve Ümit Yasin Arslan takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Bülent Cevahir ise takımla birlikte yapılan çalışmada yer aldı.

Adana yolculuğu bugün

Bugün 06:55’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Adana’ya gidecek olan Manisaspor Adanava Hotel’de kampa girecek. Siyah-beyazlılar aynı gün saat 18:00’de yapılacak antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

“Kazanmaya gidiyoruz”

Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş, Adana Demirspor deplasmanından galibiyetle döneceklerini ifade ederek, “Kazanmaktan başka bir seçeneğimiz yok. Artık kötü gidişe dur demeliyiz. Kazanıp rakiplerimiz kayıp yaşamasını bekleyeceğiz. Play-Off için son şansımız sürene kadar biz mücadelemizi yapacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir