LİDERİN KEYFİ YERİNDE

02 Kasım 2015 Pazartesi, 14:59

Manisaspor, Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki idman neşe içinde geçerken, sağ arka üst adalesinde ödem tespit edilen Mertan Öztürk’ün çekilen MR sonrası iki hafta takımla olamayacağı açıklandı.

ÖZEL HABER: COŞKUN KÖKÖZ

Son iki maçından 6 puan çıkaran Manisaspor yeniden liderlik koltuğuna yükselmenin keyfini sürüyor. Yarın kendi sahasında ertelenen 6.hafta maçında Ankara Demirspor’u ağırlayacak siyah-beyazlılar, çalışmalarını neşe içinde Teknik Direktör Taner Taşkın nezaretinde sürdürüyor. Oyuncularından rehavete kapılmamalarını isteyen Taşkın, Ankara Demirspor maçına kart sınırında çıkacak isimleri özel olarak uyardı.

“İKİ ZORLU 90 DAKİKA”

Ege ekibinde Mertan’ın iki hafta olmaması teknik heyetin keyfini kaçırırken, Taner Taşkın, “Mertan sakatlandı, Barbaros cezalı duruma düştü ama alternatifli bir kadromuz var. Onların yokluğunda görev alacak isimlerde takımın başarısı için ne gerekiyorsa yapacaktır” dedi. Hafta içi ve sonu taraftarları önünde çok önemli iki zorlu 90 dakika oynayacaklarını hatırlatan Taşkın, “Ankara Demirspor ve Tokatspor maçlarından alacağımız galibiyetler zirvedeki yerimizi daha da sağlamlaştıracak. İnşallah iyi sonuçlarla bu zorlu engelleri de aşacağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir