Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

“KURTULUŞUMUZ BU 8 MAÇTA”

06 Nisan 2017 Perşembe, 00:24

HABER-FOTO: COŞKUN KÖKÖZ / MANİSADASPOR.COM

TFF 1.Lig’de son 8 haftaya girilirken, Manisaspor biran önce alt sıralardan uzaklaşmayı hedefliyor. Takım kaptanı Metin Yüksel, bu süreçte en çok taraftar desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek, “Kendi ipimizi kendimiz keseceğiz. Kurtuluşumuz bu 8 maçta. . Pazar günü taraftarlarımızı maça bekliyoruz” diye konuştu.

Manisaspor takım kaptanı Metin Yüksel son iki haftada kendilerine yakışmayan bir performans sergilediklerini söyledi. Biran önce toparlanmaları gerektiğini ifade eden deneyimli isim, Mersin maçıyla çıkışa geçebileceklerinin altını çizdi. Metin Yüksel, “İki haftadır bize yakışmayan bir ortaya koyduk. Daha doğrusu iki maçtır iki maçtır mücadele etmiyoruz. Biz bu değiliz. Bunu düzeltmek içinde gereken çabayı göstereceğiz. Önümüzde çok kritik bir maç var. Bu maçın ne kadar değerli , ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm ekip olarak farkındayız. Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

“KENDİ İPİMİZİ KENDİMİZ KESECEĞİZ”

Kalan haftalarda artık kayıp yaşamak istemediklerini söyleyen Metin, “Bizim için her maç final niteliğinde. Maç maç gideceğiz. Şimdi bizimle aynı puanda olan bir Mersin takımı var. En iyi şekilde hazırlanacağız. Çok kritik haftalara girdik. Bundan sonraki süreçte kandi rakiplerimizle oynayacağız. Kendi ipimizi kendimiz keseceğiz. Kurtuluşumuz bu 8 maçta. Elimizden geleni yapacağız kimsenin bunda şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

“KENDİMİZİ EVİMİZDE GİBİ HİSSETMELİYİZ”

Mersin İdman Yurdu maçında Pazar günü en çok taraftar desteğine ihtiyaç duyacaklarını hatırlatan Metin, sözlerini şöyle tamamladı; “Böyle bir dönemde en çok onlara ihtiyacımız var. Onların stadı doldurması, rakibe deplasman havası yaşatması bizim açımızdan çok önemli. Kendimizi evimizde gibi hissetmeliyiz. Alt sıralarda bulunan takımların çoğu sahalarında fule yakın bir seyirciye oynuyorlar. Bu onlar için tetikliyici bir güç oluyor. Bizde aynı şeyi istiyoruz. Stadı doldurmalarını bekliyoruz. Pazar günü taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Onların stada gelmesi bizlere artı bir güç verecektir. Bizim şuan morale çok ihtiyacımız var.”

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir