KARAPINAR: “UTANIYORUM”

17 Eylül 2014 Çarşamba, 15:15

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

Manisaspor Teknik Direktörü Tahir Karapınar, Kayserispor maçı öncesi Tarık Almış Spor Tesisleri’nde açıklamalarda bulundu. İki haftada alınan sonuçların kendisini çok üzdüğünü ifade eden Karapınar, “Sonuçlardan dolayı üzgünün ve utanıyorum” dedi.
KÖTÜ OYUNUN BAHANESİ OLAMAZ
Kayserispor ile zorlu bir maça çıkacaklarını ifade eden Tahir Karapınar, “İki haftalık kötü bir periyot var. İki maçın kötü olabileceğini düşünüyordum ancak futbol anlamında bu kadar kötü oynayacağımızı tahmin etmiyordum. Çok eksiğimiz ve genç oyuncularımız var. Bunların hiçbirisi kötü oyunun bahanesi olamaz. Kayserispor maçında mücadele eden Manisaspor’u sahada görmek istiyorum. Bizim için önemli bir maç. Kayserispor bu ligin en önemli takımlarından biri. Zorlu maçta gerçek gücümüzü göstermek istiyoruz.” dedi.
BENİM TAKIMIM RAKİBE TESLİM OLAMAZ
Bundan sonraki haftalarda takımın böyle devam etmeyeceğine inandığını söyleyen Karapınar, “Bu hafta kaptanımız Mikic’te kadroya dönüyor. Mustafa Sarp, İsmail ve Tayfun gibi isimlerin takıma katılmasıyla daha iyi olacağız. Benim takımım rakibine teslim olan bir takım olamaz.” diye konuştu.
VAZGEÇERSEK KAYBEDERİZ
Alınan mağlubiyetlerin ardından taraftarların serzenişine hak verdiğini söyleyen Tahir Karapınar, “Tarafarlarımız haklı. İki maçta aldığımız kötü skorlar onları isyan noktasına getirdi. Ancak herkes şapkasını önüne koymalı. Manisaspor’a herkesin sahip çıkması lazım. Manisaspor’un kötü olması en çok Manisalıları ve taraftarı etkiler. Taraftarlarımızı tribünlerde görmek istiyoruz. Valimizi, Belediye Başkanlarını protokol tribününde görmek istiyoruz. Biz eğer vazgeçersek kaybederiz. Manisaspor taraftarı Manisaspor’dan vazgeçemez. Kötü sonuçlarla takımımızı yalnız bırakırsak taraftar olamayız. Bu iki maç kazaydı.” dedi.
ARAMIZDAN AYRILACAK
Kayserispor maçında revizyon sinyali veren Karapınar, “Mücadele eden kendini Manisaspor formasına layık gören oyuncular oynayacak. Şans bulamayanlarda aramızdan ayrılacak. Bu sonuçlardan dolayı çok üzgünüm ve utanıyorum. Hata yapabilirim ama yalnış yapmam. Geçmişte yapılan hatalardan ötürü bu kulüp büyük bedel ödemiş ve ödemeye de devam ediyor.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir