Jeopark’a Milli Takviye

15 Kasım 2016 Salı, 16:03

Voleybol Erkekler 1. Ligi A Grubu’nun flaş takımı Jeopark Kula Belediyespor, kadrosuna Sırp asıllı Milli Voleybolcu Goran Bjelica’yı kattı.

2016 – 2017 Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor Erkek Voleybol takımı Sırp asıllı Milli Voleybolcu Goran Bjelica’yı kadrosuna dahil etti. Erkekler 1. Ligi A Grubu’nda 3. sırada yer alan Jeopark Kula Belediyespor, kadrosunu güçlendirerek rakiplerine gözdağı verdi. Geçen sezon Birleşik Arap Emirliği takımlarından Al Nasr Takımı’nda oynayan Bjelica, bu sene Jeopark Kula Belediyespor formasını terletecek. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Goran Bjelica yapılan törenle transfer sözleşmesine imza attılar.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yapılan transferin Jeopark voleybol takımına hayırlı olmasını dileyerek, “Jeopark Kula Belediyespor olarak hedefimiz bir üst lig olan Efeler Ligi’ne çıkmaktır. Gerçekleştirdiğimiz Goran Bjelica transferi gerçekten iyi bir transfer ve hedefimizi gerçekleştirme noktasında takıma katkısı olacak bir sporcu. Ülkesinde 50 kere milli formayı giymiş olan Goran’ın takımımızda çok iyi bir performans göstereceğine inanıyorum. Bu transferle birlikte temsilcimiz Jeopark Kula Belediyespor’a başarılar dileyerek hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bigadiç Belediyespor ve Jeopark Belediyespor’un oynadığı 6. hafta maçında ilk kez Jeopark forması ile sahaya çıkan Goran Bjelica oynadığı oyun ile göz doldurdu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir