“İstikrarı sürdürmek istiyoruz”

18 Kasım 2015 Çarşamba, 09:17

Spor Toto Süper Lig’de 21 Kasım Cumartesi günü Bursaspor’u konuk edecek Akhisar Belediyespor’un basın sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Kasımpaşa mağlubiyetini unutturmak ve evimizde yakaladığımız istikrarı sürdürmek istiyoruz” dedi.

Acar,  yaptığı açıklamada, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiklerini, Göztepe ile oynadıkları hazırlık maçında, sezon içinde şans bulamayan futbolculara forma verdiklerini söyledi.

Ligde her maçı önemsediklerini kaydeden Acar, şöyle konuştu:
“Bursaspor maçından iyi bir sonuç alarak Kasımpaşa mağlubiyetini unutturmak ve evimizde yakaladığımız istikrarı sürdürmek istiyoruz. Bursaspor maçı ile bizim için zorlu bir fikstür başlıyor. Bu müsabakalardan alabildiğimiz kadar puan alıp hedefimiz doğrultusunda ilerlemek istiyoruz.”

Öte yandan, Bursaspor maçı hazırlıklarını Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde teknik direktör Cihat Arslan yönetiminde sürdüren Akhisar Belediyespor’da, izinli Hasan Kabze antrenmana katılmadı. Koşu ile başlayan antrenman, kondisyon ve dar alanda kısa pas çalışmalarının ardından tek kale maçla sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir