“İKİNCİ YARI ESKİ KİMLİĞİMİZE GERİ DÖNDÜK”

09 Aralık 2013 Pazartesi, 14:10

45HABER

Akhisar Belediyespor, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında kendi evinde Torku Konyaspor’u 2-1 mağlup etti.  Mücadelenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, karşılaşmaya kötü başladıklarının vurgulayarak, “İkinci yarı eski kimliğimize geri döndük. Bundan dolayı mutluyuz. 1-0 geriden gelip 2-1 kazanmak ayrı bir sevinç bizim açımızdan. Oyuncularımı ikinci yarıda ortaya koydukları oyundan dolayı kutluyorum. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. İnşallah o maçtan da coşkulu ve istekli bir oyun ile iyi bir sonuçla ayrılırız” dedi.
İlk yarıda istedikleri oyunu ortaya koyamadıklarını belirten Akhisar Belediyespor futbolcusu Uğur Demirok, “Bu bizim hatalarımız dolayıydı. İkinci yarıya daha konsantre olarak çıktık. Akhisar Beldiyespor’un gücünü tekrardan gösterdik. İkinci yarı istediklerimizi yaptık. Kazandığımız için mutluyum ve takım arkadaşlarımı tebrik ederim” şeklinde konuştu.
Akhisar Belediyespor futbolcusu Evren Özyiğit, maça kazanmak için çıktıklarını hatırlatarak, “Yenik düşmemize rağmen sonradan oyunu çevirmemiz takım adına önemli bir gelişme. Takım arkadaşlarımı tebrik ederim. Haftalar sonra galip geldiğimiz için çok mutluyum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir