İKİ KULÜBE MALZEME VERİLDİ

16 Ocak 2014 Perşembe, 17:19

Manisa merkez 1. Amatör Küme’de mücadele eden Hacırahmanlıspor ve Mütevelli Belediyespor kulüp yönetici ve antrenörleri Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar, Mütevelli Belediyespor Kulüp Genel Sekreteri Halil Güner, Kulüp Yöneticisi Adnan Kocacık, Antrenör Muharrem Kazer, Hacırahmanlıspor Kulüp Başkanı Kemal Dönmez ve Antrenör Akif Taşçı, Başkan Ergün’ü selamlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. Her iki kulübe ikinci devre öncesi kaliteli malzemelerden oluşan 25’er adet eşofman, 20’şer adet top, 20’şer çift krampon, 11’er adet bip, 2’şer adet kaleci eldiveni, 25’er adet yağmurluk ve 25’er adet de tekmelikten oluşan malzemelerden hediye eden Başkan Ergün, malzemelerin kaliteli yapıldığını ve uzun süre kullanılabileceğini belirterek, futbolcuların iyi günlerde kullanmasını diledi.

Amatör kulüplerin sıkıntılarını en iyi bilenlerdeniz

Göreve geldikleri ilk günden beri amatör spor kulüplerinin yanında olduklarını, deplasman giderlerine kadar merkezde mücadele eden futbol kulüplerine destek verdiklerini hatırlatan Başkan Ergün, “İnşallah büyükşehirde bu hizmetler, tüm kulüplerimizi kapsayacak şekilde planlanacaktır. Sporun içinden gelen bir başkan olarak amatör kulüplerin yaşadığı sıkıntıları en iyi bilenlerdenim. O açıdan az da olsa, karınca kararınca bir desteğimiz olsun. Güle güle kullanın” dedi.

Başkan Ergün’e forma hediye edildi

Yaklaşık 5 yıldır Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte çalıştıklarını ifade eden Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar da, “5 yıldan beri gerek kasabamıza gerek sporla ilgili bize önemli katkılarınız oldu. Bu nedenle sizin için hazırladığımız 45 numaralı formayı size hediye etmek istedik” dedi. Konuşmanın ardından Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar, üzerinde Başkan Ergün’ün isminin yer aldığı 45 numaralı Mütevelli Belediyespor formasını Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.