HÜSNÜ ARSLAN MANİSASPOR BAŞKANLIĞINA ADAYIM

23 Mayıs 2014 Cuma, 04:45

Manisaspor’da genel kurul öncesi belirsizlik devam ederken, siyah-beyazlı kulübün yeni sezona hangi yönetimle gireceği merak konusu oldu.

MANİSASPOR BAŞKANLIĞINA YENİ ADAY

Manisaspor’da Haziran ayında yapılması beklenen genel kurul öncesi Emre Hasgör başkanlığındaki mevcut yönetimin devam edip etmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Adaylığını açıklamasına rağmen geri çekilme kararı alan işadamı Mevlüt Aktan’ın ardından siyah-beyazlı camiada sessizlik hakim olurken, mevcut yönetimin içinden Avukat Hüsnü Arslan’ın ismi başkanlık için öne çıktığı öğrenildi.

Manisaspor başkanlığı için akıllarda olmayan bir isim ortaya çıktı. Siyah-beyazlı camiada kongreye az günler kalırken henüz net bir adayın çıkmaması mevcut yönetimi hareketlendirdi. Emre Hasgör ve yönetimi eğer bir aday çıkmazsa kulübü bu zor şartlar altında bırakmayıp içinde değişikliğe giderek göreve devam edeceği öğrenildi. Ancak öncelikli olarak başkanlık konusunda Emre Hasgör’ün kongre tarihine kadar net bir karar vermesi bekleniyor. Hasgör’ün devam etmemesi durumunda yönetim kurulu üyesi Avukat Hüsnü Arslan’ın başkanlığa sıcak baktığı öğrenildi. Yönetimin içinden ve Organize Sanayi Bölgesi’nden de tam destek alan Avukat Arslan, Manisaspor’u hiçbir zaman sahipsiz bırakmayacaklarının altını çizdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.