HASGÖR: ADAY OLMAYACAĞIM

27 Nisan 2014 Pazar, 19:47

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

PTT 1. Lig takımlarından Manisaspor’da başkan Emre Hasgör, bir daha ki yapılacak genel kurulda aday olmayacağını söyledi.  Manisaspor Kulübü Başkanı Emre Hasgör, Manisaspor Samsunspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Başkan Hasgör bir sonraki dönemde aday olmayacağını belirterek, “Önümüzdeki genel kurulda aday olmayacağım bu kesin. Pazartesi günü yönetim kuruluyla toplanarak genel kurul tarihini belirleyeceğiz. Buradan geçen seneki hocamıza bu seneki hocamıza futbolcularımıza ve personelimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah Manisaspor’un önü açık olur. Duyduğuma göre bir de aday var. Manisaspor için hayırlı uğurlu olsun. Ben önümüzdeki dönem aday olmayacağım. Gelecek yönetime de yardımcı olacağımızı söylüyorum” diye konuştu.
Bu açıklamasının futbolcular üzerinde olumsuz etki oluşturup oluşturmayacağı sorusu üzerine Hasgör, “Onlar çok polemik olacak şeyler değil. Artık önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde daha yeni bir sezon başladığı için onun planını yapmak zorundayız. Hepinize tekrar teşekkür ediyoruz. Manisaspor için zor bir dönemdi. Kimsenin olmadığı, kulübü battı dendiği bir dönemden bu günlere getirdik. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“Emre Hasgör’ü PTT 1. Lig’in başkanı olarak görüyorduk”

Samsunspor Başkanı Emin Kar da, Başkan Emre Hasgör’ün ardından açıklamalarda bulundu. Kar, Başkan Emre Hasgör’ün bırakma kararı almasına çok üzüldüğünü belirterek, “İki sezon boyunca Manisaspor Türk futboluna çok önemli oyuncular kazandırdı. Sayın Hasgör’ün görevi bırakma kararını tekrar gözden geçirmesine istiyorum. Manisaspor’un çok iyi bir başkanının kaybettiğini düşünüyorum. Biz PTT 1. Lig kulüpleri olarak, Sayın Hasgör’ü PTT 1. Lig’in başkanı olarak görüyorduk. Çünkü maddi ve manevi olarak PTT 1. Lig kulüplerine kaynak oluşturulmasında büyük katkıları oldu.” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.