GÖKHAN SAZDAĞI’NIN KEYFİ YERİNDE

15 Kasım 2014 Cumartesi, 11:35

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

Manisaspor’da bu sezon ortaya koyduğu başarılı performansla yıldızı parlamaya başlayan Gökhan Sazdağı’nın, Ümit Milli Takım davetiyle keyfi ikiye katlandı.

Manisaspor’un sezon başında Fenerbahçe’den kiraladığı Gökhan Sazdağı, siyah-beyazlı takımla iyi bir sezon geçiriyor. Bu sezon toplam 10 maçta 800 dakika yer alan 20 yaşındaki kanat oyuncusu 4 asist ile takımın en pasör adamı. Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Ercan’ın da dikkatini çeken Gökhan, geçtiğimiz gün Ukrayna maçı için davet almıştı. Ligin 3.haftasında oynanan Manisaspor, Kayserispor karşılaşmasında maçın adamı seçilen Gökhan, Milli takımda kalıcı olmak istediğini ifade etti.

MORALE İHTİYACIMIZ VARDI

Orduspor karşısında kazanarak önemli bir galibiyet aldıklarını söyleyen Gökhan, “Bizim için çok iyi oldu. Morale ihtiyacımız vardı. İnşallah önümüzdeki maçlara da bu şekilde hazırlanır, aynı sonuçlar, aynı skorlar devam eder. Hak ettiğimiz yerlerde oluruz” şeklinde konuştu.

DAHA İSTEKLİYİZ

Artık önde basan bir takım olarak sahada yer aldıklarını belirten Sazdağı, “Önceleri bize uymayan bir sistemle oynuyorduk. Geride bekleyerek oynuyorduk. Şimdi ilk 15 dakika hocamızın talimatıyla devamlı pres yapıyoruz. Bu da rakibin sürekli top kaybetmesine sebep oluyor. Biz de devamlı rakibi önde karşıladığımız için oyunu kontrol edebiliyoruz. Hepimiz daha istekliyiz” dedi.

Ümit Milli Takım ile ilgili olarak ise Gökhan, şunları söyledi: “En büyük hayalimlerimden biri Milli takımlarda oynamaktı. Bunu sürekli hale getirmek istiyorum. Beni oraya layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Şimdi Ümit Milli inşallah daha sonra daha da yukarıyı düşünüyorum. Manisaspor’da daha başarılı olmak istiyorum. Manisaspor’da mutluyum.”

GÖKHAN SAZDAĞI (1) GÖKHAN SAZDAĞI (2)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir