FİKRİ BAYRIL’A ANLAMLI ZİYARET

07 Mart 2014 Cuma, 21:37

Manisaspor Başkanı Emre Hasgör, teknik direktör Kemal Özdeş, genel müdür Alparslan Kaya, takım kaptanı Volkan Babacan, futbolcular Murat Gürbüzerol ve Eray Ataseven; geçirdiği tedavi sürecinin ardından taburcu olan Manisaspor tarihinin önde gelen isimlerinden teknik direktör Fikri Bayrıl’ı evinde ziyaret ettiler.

Ziyarette yaptığı konuşmada geçmiş olsun dileklerini sunan Başkan Emre Hasgör, Fikri Bayrıl’ın Manisaspor’un temel taşlarından birisi olduğunu belirterek, “Fikri hocamız hem futbolculuk döneminde, hem teknik direktörlük dönemlerinde Manisaspor’a çok önemli hizmetlerde bulunmuş özel bir isimdir. Geçirdiği tedavinin ardından kendisinin sağlığını iyi görmek bizi oldukça mutlu etti.” dedi.

Fikri Bayrıl’ın Türk futboluna ve Manisaspor’a çok sayıda sporcu kazandırdığını ifade eden Teknik Direktörümüz Kemal Özdeş ise “Fikri hocam; ben ve Manisa’da yetişen bir çok teknik adam için ayrı bir yeri olan, örnek bir isim olmuştur. Manisaspor’a yıllarca vermiş olduğu hizmetler unutulamaz.” diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı heyetimize teşekkür eden Fikri Bayrıl ise Manisaspor’a ligde başarılar diledi. Ziyarette futbolcular Fikri Bayrıl’a üzerinde isminin yazılı olduğu forma hediye ederlerken, Bayrıl’ın Manisaspor’da yaşadığı hatıralarını da ilgiyle dinlediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir