FENERBAHÇE SALİHLİ’NİN YETENEKLERİNE GÖZ KIRPTI

22 Nisan 2014 Salı, 15:48

Beden Eğitimi Öğretmeni Koordinatör Muzaffer Uysal ve Beden Eğitimi Öğretmeni Sorumlu Murat Şahin Fenerbahçe Spor Kulübü adına Salihli’de altyapı futbol okulu açtı. Kayıtları başlayan Fenerbahçe Altyapı Futbol Okulu’na 1998-2007 doğumlu adaylar kayıt yaptırabilecek.
Futbol okulunda Fenerbahçe Futbol takımının yaş gruplarında uyguladığı antrenman programlarının uygulanacağını vurgulayan Koordinatör Muzaffer Uysal, “Fenerbahçe futbol okuluna 1998-2007 doğumlu futbolcu adayları kayıt olabilirler. Futbol okulumuzun çalışmaları FİFA onaylı Cumhuriyet Halı Saha’da 1 Mayıs’ta başlayıp, haftanın 3 günü, 12 ay devam edecek” dedi.
Hedeflerinin Fenerbahçe futbol okulu ile Salihlili genç yetenekleri Türk futboluna kazandırmak olduğunu vurgulayan Uysal, “Daha önce Salihli’den Batın Özdemir ve Emre Filiz’i Fenerbahçe Spor Kulübüne kazandırdık. Yeniden yeni Batın ve Emre’yi aramak için bu yola çıktık. Fenerbahçe Futbol Okulu olarak amacımız ise sadece futbolcu değil, iyi bir birey yetiştirmektir” dedi.
Fenerbahçe Futbol Okuluna servis imkanında bulunduğunu vurgulayan Uysal “Emre Filiz ve Batın Özdemir Salihli’de başardı, şimdi sıra sizde. Daha geniş ayrıntılı bilgi almak isteyenler 713 0858 ve 0 544 713 0858 nolu telefonlardan bilgi alabilir” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.