ERGÜN’DEN KAPALI SALON MÜJDESİ

12 Aralık 2013 Perşembe, 17:32

45HABER

Manisa Belediyespor Erkek ve Bayan Judo takımları Türkiye genelinde aldıkları birincilikleri Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyarette bulunarak kutladılar. Makamda gerçekleştirilen ziyarete Manisa Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Ergün, Manisa Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Etiz, Judo Takımının çalıştırıcısı Fatih Akcan ve judocular katıldı. Aldıkları Büyükler Birinci Ligi Erkekler Türkiye Şampiyonluğu ve 2013 Büyükler Birinci Ligi’ne Terfi Müsabakaları Şampiyonluğu Bayanlar kupalarını Başkan Ergün’e teslim eden sporcular verilen desteklerden ötürü Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler. Takım hocalarına ve sporculara teşekkürünü yineleyen Başkan Ergün, “Başta kulüp yönetimi, değerli hocalarımız ve kıymetli gençlerimizi tebrik ediyorum. Emeklerinize ve alın terinize sağlık. Biz her zaman  gençliğimizin yanındayız. Spor noktasında sadece futbol değil, diğer branşlara da önem veriyoruz. Gençlere ve gençliğe sahip çıkıyoruz. Türkiye’yi emanet edeceğimiz gençlerimizin sağlıklı bir vücuda ve sağlam bir kişiliğe sahip olmasını çok önemsiyoruz. Bu bizim görevimiz. Manisa Belediyesi’nin de bu anlayış çerçevesinde gençlere sahip çıkması için uğraşıyoruz. Bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz.  İnşallah bu başarılarınızın devamı gelecektir.” dedi.

Size Minnettarız

Manisa Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Ergün ise Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün spora ve sporcuya verdiği desteğe karşı minnet duyduklarını ifade ederek, “Bizler seçildiğimiz zaman size bir söz vermiştik. Vatanını milletini seven, bayrağına sahip çıkan gençler yetiştireceğimizi söylemiştik. Allah’a çok şükür 3,5 senedir sizin de vermiş olduğun destekle çalışıyoruz. Sizleri mahcup etmemek için çabalıyoruz. Manisa’ya ve Manisa sporuna vermiş katkıdan ötürü size minnet duyuyoruz.” dedi.

Manisa’ya Kapalı Salon ve Yüzme Havuzu

Kendisine ziyarette bulunan sporculara bir de müjde veren Başkan Ergün, “Çalışınca oluyor. Tabi ki önemli olan yönetimle hocaların uyumlu bir şekilde çalışmasıdır. Başarmanın yarısı inanmaktır. İyi motive olununca ve inanınca oluyor. Onların iyi şartlarda spor yapmasını sağlamak da bize düşüyor. İnşallah on gün içerisinde ihalesi yapılacak bir projenin startını veriyoruz. Kapalı salon ve kapalı yüzme havuzu komplekslerinin ihalesi yapılıyor. Önümüzdeki yaza da inşallah bitirme noktasında olacağız. İnşallah kendi salonlarımızda çalışmalarımıza devam ederiz.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.