EGE KUPASI’NDA FİNALİSTLER BELLİ OLUYOR

22 Ocak 2015 Perşembe, 09:25

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Manisa ve ilçelerinde bu yıl 16.’sı düzenlenen Mercedes-Benz Ege Kupası gruplarında üçüncü ve son maçlarını bugün oynanacak. Karşılaşmalar sonunda bulundukları gruplarını lider olarak tamamlayan takımlar final, ikinciler ise 3.’lük-4.’lük maçı oynamaya hak kazanacak.

TÜRKİYE – ABD

A Grubu’nda mücade eden U16 Milli Takımımız, son grup maçında bugün geçen yılın şampiyonu Amerika Birleşik Devletleri ile karşılaşacak. Turgutlu 7 Eylül Stadı’nda saat 14.30’da başlayacak karşılaşma ASpor’dan naklen ekrana gelecek.

Gruptaki ilk maçında Norveç ile 1-1 berabere kalan, ikinci maçında ise Romanya’yı 2-0 mağlup eden Millilerimiz, Norveç ile birlikte 4’er puanla ilk iki sırayı paylaşıyor. İlk maçında Romanya’yı 2-0 yenen ikinci maçında ise Norveç’e 2-0 mağlup olan ABD ise 3 puanla üçüncü sırada bulunuyor.

A Grubu’nun bugün oynanacak diğer maçında ise Norveç ile Romanya karşı karşıya gelecek. Mümin Özkasap Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 12.00’de başlayacak.

B Grubu’ndaki günün ilk maçında Yunanistan ile Çek Cumhuriyeti karşılaşacak. Salihli Ramiz Turan Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 12.00’de başlayacak. Grubun diğer maçında ise Ukrayna ile Fransa karşı karşıya gelecek. Akhisar İlçe Stadı’nda oynanacak bu karşılaşmanın başlama saati ise 14.30.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir