Duman’dan Başkan Ergün’e Ziyaret

16 Nisan 2015 Perşembe, 16:45

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gençlik ve Spor İl Müdürü Savaş Duman’ı makamında konuk etti. Ligi şampiyon olarak tamamlayan bayanlar voleybol ve futbol takımlarını tebrik eden Duman, Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine sağladığı destekler nedeniyle de teşekkür etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamına konuk oldu. Ziyarette Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün de yer aldı. Duman, bölgesel amatör ligi şampiyon olarak tamamlayıp 3. Lige yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor futbol takımı ve şampiyon olarak 2. Lig’e yükselme başarı elde eden Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol takımlarını tebrik etti. Duman, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün’e çiçek takdim ederek, “Büyükşehir Belediyespor takımımızı daha iyi yerlerde görmeyi Allah nasip etsin” dedi.

Başarı bizleri mutlu etti

Büyükşehir Belediyespor’un elde ettiği başarıları yakından takip ettiğini ifade eden Duman, “Spor adına Manisa’nın bir yerlerde olması beni mutlu ediyor. Her branşta sadece futbol da değil tüm branşlarda bir şeyler yapılmasını isterim. İşte Büyükşehir Belediyespor’un voleybolda elde ettiği başarı bizleri çok mutlu etti” dedi.

Duman’dan Büyükşehir’e Teşekkür

Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine sağladığı destekler nedeniyle teşekkürlerini ifade eden Duman, “Sizlerin de takımlarımıza araç destekleriniz oluyor. Biz bu anlamda da teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Hizmetin kimin yaptığı değil. Kime yapıldığı önemlidir” dedi. Gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle teşekkürlerini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Bu sene Büyükşehir Belediyespor takımız bize çifte mutluluk yaşattı. İnşallah önümüzdeki yıllarda takımlarımızı daha iyi yerlerde görürüz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.