BÜYÜKŞEHİR’İN SULTANLARI AFFETMEDİ

18 Ocak 2015 Pazar, 00:58

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı Ayna Halk Oyunları ile Çok Amaçlı Spor Salonu’nda karşılaştı. Lige verilen arayı iyi değerlendiren yeşil-beyazlı ekip rakibini 3-1 yenerek, ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yaptı ve ligdeki rakiplerine gözdağı verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, Uşak temsilcisi Ayna Halk Oyunları ile karşılaştı. Karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Ayberk Aloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tunç Çalışkan ve Manisalı voleybol tutkunları izledi. Karşılaşmaya iyi başlayan Büyükşehir’in Sultanları, ilk sette rakibini 25-19 yenerek 1-0 öne geçti. İkinci sette rakibinin kendi oyununu oynamasına müsaade etmeyen yeşil-beyazlılar, Uşak temsilcisini 25-9 yenerek setlerde durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette toparlanan Ayna Halk Oyunları, Büyükşehir Belediyespor karşısında başarılı hücumlar geliştirdi ve seti 22-25 ile kazanarak, durumu 2-1’e getirdi. Dördüncü sette rakibinin oyunu eşitlemesine izin vermeyen Manisa Büyükşehir Belediyespor seti 25-21 kazandı ve skoru belirledi 3-1.

Takımımız seyircilerle güzel

Maçın bitiminin ardından açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Süleyman Bozkan, “Takımımız birbirine inanan ve güçlü karakterli oyunculardan kurulu. Bu yüzden maçın her dakikasında en iyi performansı sergilemek için mücadele ediyoruz. Güzel bir galibiyet aldık. Seyircilerimizin desteğini hissettiğimizde maçları kazanmak daha kolay oluyor. O yüzden bu galibiyeti salonda bizleri yalnız bırakmayan voleybol tutkunlarına armağan ediyorum” diye konuştu.

Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (1) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (3) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (4) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (5) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (6) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (7) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (8) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (9) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (10) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (11) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (12) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (13) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (14) Büyükşehir'in Sultanları Affetmedi (15)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir