BERKİN ARSLAN BÜYÜKŞEHİR’E İMZA ATTI

25 Aralık 2015 Cuma, 18:42

Spor Toto 3. Lig 2. Gruptaki temsilcisi Manisa Büyükşehir Belediyespor, devre arasında ilk transferini gerçekleştirdi. Yeşil-beyazlılar Bucaspor’un genç orta saha oyuncusu Berkin Kamil Arslan’ı iki buçuk yıllığına renklerine bağladı.

Transfer çalışmalarına başlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Bucaspor’dan Berkin Kamil Arslan ile anlaşmaya vardı. Uncubozköy Halil Onultmak Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Cenk Ergün ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kıcıroğlu ve Ümit Atlı katıldı. İmza töreninde konuşan genç oyuncu hedefleri olan bir takıma geldiği için mutlu olduğunu belirterek, “Öncelikle bana güvenen burada olmamı isteyen Teknik Direktörümüz Levent Eriş’e ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Hedefleri olan bir takıma geldiğim için mutluyum. Burada önemli başarılar elde edeceğime inanıyorum” dedi.

Takımımıza Fayda Sağlayacağına İnanıyoruz

Kadrolarına kattıkları Berkin’in takıma fayda sağlayacağına inandıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Cenk Ergün ise transferin her iki taraf içinde hayırlı olması temennisinde bulundu. Transfer çalışmalarının sürdüğüne dikkat çeken Ergün, teknik heyetin raporu doğrultusunda kadroya takviyelerin olacağını söyledi. Konuşmaların ardından Berkin Kamil Arslan kendisini iki buçuk yıllığına yeşil-beyazlı kulübe bağlayan imzayı attı.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..