BEKİR, MURAT, HİKMET’E MİLLİ DAVET

27 Aralık 2013 Cuma, 14:20

Manisasporlu futbolcular Hikmet Balioğlu, Bekir Yılmaz ve Murat Gürbüzerol,  Milli Takımlar izleme heyeti tarafından oluşturulan PTT 1.Lig Karması’na davet edildiler.

Milli Takımlar izleme heyeti tarafından oluşturulan PTT 1.Lig Karması’na Antalya’da toplanacak. Milli Takım antrenörleri tarafından PTT 1.Lig’de yer alan 19 takımın 13’ünden seçilen oyuncuların bulunduğu karma, 6 Ocak 2014 Pazartesi günü Antalya’da 2 maç yapacak. Yaşları 19 ile 26 arasında değişen toplam 27 oyuncu 2 ayrı takıma bölünecek.

Takımların ilki Pazartesi günü saat 14.00’te PTT 1.Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak. Diğer takım da aynı gün saat 17.00’de yine PTT 1.Lig’den Fethiyespor ile bir maç yapacak. Emirhan Spor Kompleksi’nde oynanacak maçlar; kulüp antrenörleri, izleme heyetleri, lisanslı futbolcu temsilcileri ve medya tarafından takip edilebilecek. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de, yeni bir uygulama şeklinde düzenli olarak belli dönemlerde yapılacak PTT 1.Lig Karması maçlarını takip ederek milli takımlara yeni yetenekler kazandırmayla ilgili çalışmalara yön verecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.