Başkan Ergün, “Manisaspor’un kapılarını bana kimse kapatamaz”

26 Kasım 2015 Perşembe, 17:41

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisaspor ile ilgili yaptığı açıklamalar üzerine basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği sergi açılışının ardından yaptığı açıklamada Manisaspor’un kapılarını kendisine kimsenin kapamayacağını belirten Başkan Ergün, “Bu güç kimsede yok. Orası bizim evimiz, yuvamız” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği bir sergi açılışının ardından Manisapor ile ilgili sorularını yanıtladı. Televizyon programında da dile getirdiğini ve Abdullah Mergen’in spor ya da siyaset arasında karar vermesi gerektiğini ifade eden Başkan Ergün, “Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’ın da bu konuda açıklaması var. Ya siyaseti, ya da sporu seçecek. Bende aynı düşüncemi paylaşıyorum. Partide başkan yardımcılığı görevine devam edecekse Manisaspor’dan, Manisapor başkanlığına devam edecekse partiden istifa etmeli” dedi.

Manisaspor bizim evimiz, yuvamız

Manisaspor’un kapılarını kimsenin kendisine kapatamayacağını da sözlerine ekleyen Başkan Ergün, “Bu güç kimsede yok. Orası bizim evimiz yuvamız. Biz bugüne kadar hep bu doğrultuda hareket ettik. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeleri görelim. Bizde bunun üzerine hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir