Başarılı teknik adam Siyah Beyazlı ekiple 1,5 yıllık sözleşme imzaladı

16 Ocak 2018 Salı, 21:36

Manisaspor’da  2014-2015 futbol sezonunda küme düşme üzüntüsünü , 2016-2017 futbol sezonunda ise şampiyonluk sevincini yaşayan Teknik Direktör Taner Taşkın yeniden yuvaya döndü. Başarılı teknik adam imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, “Biz bu zorlu dönemde yeniden kulübümüz için elimizi taşın altına koyduk. Yönetim kurulumuz, futbolcularımız ve camiamız ile birlikte Grandmedical Manisaspor’u başarıya taşımak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Grandmedical Manisaspor’da yeni teknik direktör Taner Taşkın oldu. 2015-2016 sezonunda Siyah Beyazlı ekibe  şampiyonluk yaşatan Taner Taşkın bu  akşam resmi imzayı attı. . Taşkın, bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Başkan Abdullah Mergen ile bir araya gelerek 1.5 yılık sözleşme imzaladı. Başkan  Abdullah Mergen, birliktelikte yaptığı konuşmanın başında Teknik Direktör Fatih Tekke ve ekibine verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Fatih Tekke görevde bulunduğu zorlu süreçte Grandmedical Manisaspor’a çok önemli katkılar sağladı. Kendilerine yaşamlarında ve kariyerlerinde başarılar diliyorum.” dedi. Teknik Direktör Taner Taşkın’ın   Manisa’nın evladı olduğunu ifade eden Mergen, “Taner hocamız futbolculuk kariyeri ve ardından antrenörlük kariyerinde kulübümüze çok önemli hizmetlerde bulunmuş bir isim. Kendisine böyle zorlu bir dönemde bu görevi üstlendiği için teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

TAŞKIN, “ VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Teknik Direktör  Taner Taşkın ise bu birlikteliğin Grandmedical Manisaspor için hayırlı olmasını dilediğini belirterek, “Grandmedical Manisaspor için herkesin elinin taşın altına koyması gerektiği zorlu bir dönem yaşıyoruz. Biz bu zorlu dönemde yeniden kulübümüz için elimizi taşın altına koyduk. Yönetim kurulumuz, futbolcularımız ve camiamız ile birlikte Grandmedical Manisaspor’u başarıya taşımak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi. Öte yandan Teknik Direktör  Taner Taşkın’ın yardımcılıklarını ise Tacettin Bakacak, Baki Çağdaş Uzun, Başar Canoğlu ve Şanver Göymen yapacak.

–Şenol ÖZEKER-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir