BARIŞ, EMEĞİ GEÇENLERİ UNUTMADI

07 Şubat 2014 Cuma, 17:00

Muay Thai Federasyonu tarafından 31 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenen Ege Bölge Şampiyonası, kusursuz bir şekilde gerçekleşmiş, Manisa’ya gelen misafirler, evlerine memnun bir şekilde gitmişlerdi. Büyük heyecana ve çekişmeye sahne olan müsabakalar sonrasında İl Temsilcisi Ediz Barış, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çok Amaçlı Spor Salonu personellerine teşekkür belgesi takdim etti.

ÇİĞKÖFTE ZİYAFETİ ÇEKTİLER

Muay Thai’ye sponsorluk desteği veren Çiğköfteci Üzeyir Usta’da düzenlenen ziyafete Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Hüseyin Sökmen de katıldı. İl Temsilcisi Ediz Barış ile işletme sahibi Üzeyir Kavak misafirlere kendi elleriyle servis yaptılar. Ziyafetin ardından Salon Amiri İsmail Karadağ, personeller Mesut Tutumlu, Harun Havaleoğlu, Mustafa Güzel, A. Kadir Yalçınkaya, Enis Kanat, Hikmet Erel ve Bayram Altıntaş’a teşekkür belgesi verildi.

BARIŞ: “HİZMET SIRASI BİZDE”

Muay Thai İl Temsilcisi Ediz Barış, çok başarılı bir şampiyona geçirmelerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelinin büyük katkısı olduğunu söyledi. Barış, yaptığı konuşmada, “Şampiyona başlamadan bir gün önce ringler kuruldu. 4 gün boyunca süren şampiyona, gece geç saatlere kadar sürmüştü. Ertesi sabah geldiğimizde çok nezih bir ortamla karşılaşıyorduk. Onların bu şampiyonadaki hizmetini görmezden gelemezdik. Şimdi hizmet sırası bizde.  Sponsorumuzun desteğiyle kendilerine çiğköfte ikram etmek istedik hem de teşekkür belgesiyle onore edelim istedik. Bu şampiyonada emeği geçenleri yürekten kutluyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.