BAKS CAFE BÜYÜKŞEHİRİN SULTANLARINI AĞIRLADI

29 Aralık 2014 Pazartesi, 19:43

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

Ligin ilk yarısını İzmir Büyükşehir Belediyespor’un ardından ikinci sırada bitiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımını Baks Cafe kalvaltıda ağırladı. Kulüp Basın Sözcüsü Tolga Tunç Çalışkan, A Takım Antrenörü Süleyman Bozkan ve sporcuların katıldığı kalvaltıda açıklamalarda bulunan Çalışkan, “Kötü bir ilk yarı geçirmediğimizi düşünüyorum. Ara vermeden ikinci yarı hazırlıklarına devam ediyoruz. Sadece 4 günlük yılbaşı aramız olacak. Zorlu bir ikinci yarı bizleri bekliyor. Birkaç güne kadar eksik gördüğümüz yerlere yaptığımız transferleri de açıklayacağız. Yılbaşı sonrası resmi imzaları atacaklar. Aramızdan giden isimler oldu. Hedefleri olan bir takımız. 2.Lig hedefine ulaşmayı arzuluyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün desteği ile de bunu gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi. Anemon Voleybol takımının kapanmasıyla merkezde ikinci ligde Manisa’yı temsil eden bir ekibin olmadığını hatırlatan Çalışkan, “Salihli ve Seramiksan 2.Lig’de ilçelerimizi temsil ediyor. Bizde onların yanına yükselip Manisa’yı temsil etmek istiyoruz. Altyapımızla birlikte sağlam bir şekilde geliyoruz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü Süleyman Bozkan ise, ilk yarıda rakiplerinin beklentilerin üzerinde bir mücadele sergilediğini söyledi. Bozkan, “Ligin ilk yarısında sürpriz diyebileceğimiz birkaç yenilgi aldık. Bu mağlubiyetler bizim lige çıkmayacağımız anlamına gelmiyor. Hedeften şaşmadık. Bu sene statü değişikliği nedeniyle daha zor. Bu sezon zorda olsa bunu başaracağız. Ligi ilk ikinin içinde bitirip yarı finallere katılmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor ikinci yarının ilk maçında 17 Ocak’ta evinde  Afyon temsilcisi Ayna Halk Oyunları Spor Kulübü ile karşılaşacak.

DSC_0005 DSC_0008

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir