ALAŞEHİR’DE POLİSLERE JİMNASTİK SALONU AÇILDI

04 Mart 2014 Salı, 17:22

Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Şehit Süleyman Avşar Polis Karakolu binasında polisler için jimnastik salonu açıldı. Jimnastik Salonu’nun açılışına Alaşehir Ticaret Borsası başkanı Hüseyin Soygür, Ticaret Borsası Meclis başkanı Yılmaz Yıldırım, emekli polisler ve polisler katıldı. Yürüyüş bandı, bisiklet, minder, mekik çekme aleti, ağırlık aletleri ve sauna gibi spor aletlerinin bulunduğu jimnastik salonunun sponsorluğunu Alaşehir Ticaret Borsası yaptı. Alaşehir İlçe Emniyet Müdürü Sezgin Aydın, Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Soygür’e yardımlarından dolayı teşekkür plaketi verdi.
Alaşehir İlçe Emniyet Müdürü Sezgin Aydın, “Polisin sağlıklı görev yapabilmesi için sportif ve sağlıklı olması gerekir. Polislerimizin formlarını koruyabilmeleri için spor yapmaları gerekir. İşte bu düşünce ile bu sosyal etkinliği düzenlemek istedik. Ticaret Borsası Başkanlığı bu alanda sponsorluk yapabileceğini söyledi. Emniyet müdürü Sezgin Aydın, açılan jimnastik salonumuzdan çalışan ve emekli olan emniyet personeli ve eşleri yararlanabilecekler. Borsanın destekleriyle bu merkezi açtık. Sponsorluk olarak bize destek veren Ticaret Borsası ve İşadamı İsmail Yılmaz!a teşekkür ediyorum” dedi.
Alaşehir Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Soygür, kurum olarak çalışmalarımız içerisinde bu tür sosyal etkinliklere desteklerde bulunmaktadır. Bizlerin güvenliğini sağlayan polislerimizin elbette ki sağlıklı ve sportif bir yapıya sahip olmaları gerekmektedir. Bu amaçla emniyetten gelen bu talebe meclisimiz olumlu baktı ve bu salonun oluşmasına maddi olarak destek verdik.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.