Akhisar’da Kasımpaşa maçı öncesinde seferberlik

23 Kasım 2016 Çarşamba, 16:54

SPOR Toto Süper Lig’de son 10 maçta sadece 1 galibiyet alabilen ve dört sezondur ilk kez düşme hattına sürüklenen Akhisar Belediyespor’da cumartesi günkü Kasımpaşa randevusunu dönüm noktası ilan eden taraftarlar seferberlik başlattı. 10 puanla 14’üncü sırada yer almalarına rağmen, kazanmaları halinde 12 puanla 12’nci basamakta bulunan rakiplerinin üzerine çıkacaklarını hatırlatan Akigolar 1970 Taraftarlar Derneği ile Akigolar Grubu ortak bir açıklama yaparak tüm Akhisarlıları Manisa’daki müsabakaya davet etti.

Taraftar grupları, “Akigolar tek yumruk, tek yürek” sloganıyla hazırladıkları afişleri ilçenin dört bir yanındaki pano ve direklere asarken, cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak maç için saat 14.00’te belediye önünden ihtiyaç kadar otobüs kalkacağını duyurdu. Bilet fiyatlarını kale arkası 5, maraton 6, kapalı 10 ve VIP 15 TL olarak belirtelen yönetim ise, “Lig mücadelemizde büyük önem taşıyan bu karşılaşmada tüm futbolseverleri desteğe çağırıyoruz. Akhisarlıları tek yumruk ve tek yürek olarak 19 Mayıs Stadı’nda bekliyoruz”  açıklamasını yaptı.

Sakatlar can sıkıyor

AKHİSAR Belediyespor’da zorlu Kasımpaşa randevusu öncesi sakatlar can sıkıyor. Kaleci Fatih, N’Guemo ve Alper son antrenmana katılmazken, Rodallega, Miquel Lopes ve Custodio takımdan ayrı çalıştı. Hafta başında N’Guemo ve Custodio’nun cumartesi günü takımdaki yerlerini alamayacağını açıklayan kurmaylar, diğer futbolcuların durumunun yarın yapılacak kontrolde netlik kazanacağını bildirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir