Büyükşehir’in konuğu lider

26 Mart 2016 Cumartesi, 11:27

Play-off umutlarını son haftaya kadar taşımak isteyen Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazar günü evinde ağırlayacağı lider Etimesgut Belediyespor’u yenmenin hesaplarını yapıyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Spor Toto 3. Lig 2. Grup 32. Hafta mücadelesinde yarın lider Etimesgut Belediyespor’u konuk edecek. Mümin Özkasap Tesisleri’nde saat 13:30’da başlayacak mücadeleyi Bilal Emektar yönetecek. Ligde kötü deplasman karnesi nedeniyle play-off potasının uzağında kalan Manisa Büyükşehir Belediyespor, lider Etimesgut Belediyespor’u yenerek iç sahadaki iyi grafiğini sürdürmek istiyor.

ERİŞ, “KAZANMAK İSTİYORUZ”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Levent Eriş, Etimesgut’u yenmek istediklerini belirterek, “Hafta sonu oynanacak maça yetişeceğini düşünüyoruz. Onun dışında herhangi bir eksiğimiz yok. Etimesgut maçlarının güzelliği şudur. Geçmişi unutturabilmek adına, geçmişte yaşanan mağlubiyeti, galibiyete ve mutluluğa dönüştürebilmek adına önemli bir kazançtır. Mağlubiyetleri çabuk unutturmak adına kazanmak isti-yoruz. Oyuncularımızın da bu bilinçte olduğunu düşünüyorum. Etimesgut’u yenmek bize çok artı puanlar kazandırmayacak ama ‘biz iyi takımız, aslında buraları hak etmiyoruz’ demenin en güzel yoludur.” sözlerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir