SABUNCUBELİ’NİN KADERİ BELLİ OLDU!

31 Ocak 2015 Cumartesi, 18:46

Partisinin Manisa il kongresinde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, bitmek bilmeyen Sabuncubeli Tüneli için son noktayı koydu. Davutoğlu, “Sürekli tartışılan Sabuncubeli tünelini milli kaynaklarla hazine imkanlarıyla biz yapacağız” dedi.

Ferdi UZUN

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin Manisa il kongresinde Manisa’ya müjdeler verdi. Özellikle Manisa’da bitmek bilmeyen Sabuncu Beli Tüneli’ne dikkat çeken Davutoğlu, “Sürekli tartışılan Sabuncubeli tünelini milli kaynaklarla hazine imkanlarıyla biz yapacağız” dedi. Davutoğlu ayrıca Manisa için önemli birkaç müjdeyi daha verdi. Davutoğlu, “Buradaki spor salonu yetersi. Muradiye’deki Spor Salonumuz Nisan ayında tamamlanacak. İnşallah Haziran seçimleri için geldiğimde orayı açmış olacağım. Üzüm üreticilerini de unutmadık. Milli Eğitim Bakanımıza talimat verdim ülkenin her bir okulunda Manisa üzümü dağıtılacak. Pazartesi günü bu konuda bakanlar kurulu kararını çıkaracağız. Yılda 60 bin ton Manisa üzümü okullarda sütle birlikte dağıtılacak. Son olarak da Demirci Devlet Hastanemizi yakında açıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum

  1. yusuf kavkas

    31 Ocak 2015 at 22:12

    o tüneli siz yapacaksanız eğer ben hayatta kullanmam.. sizin yaptığınız tünelin altından geçmem her an çöküp altında kalabiliriz..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir