MHP’NİN MİTİNGİ İPTAL OLDU. BAŞKAN BALATLI ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ!

10 Ekim 2015 Cumartesi, 18:10

MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Ankara’da meydana gelen patlamadan dolayı Devlet Bahçeli’nin İzmir’deki mitinginin iptal olduğunu belirterek “Terörü övenler ve teröristten medet umanlar bundan insanlık adına utanmalıdır” dedi.

Güvenlik sebebiyle İzmir mitinginin iptal olduğunu ifade eden Balatlı, Ankara’daki patlamadan dolayı böyle bir kararın olduğunu bildirdi.

Başkan Balatlı,  “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak terörü her şekilde lanetliyoruz. Müslüman ülkelerin başına ne geldiyse bizim de başımıza gelmeye başladı. Ülkemizde insanların öldürülmesi değil, Demokratik platform içerisinde insanların fikirlerini savunarak anlaşması tarafıyız. Terörü övenler ve teröristten medet umanlar bundan insanlık adına utanmalıdır” diye konuştu.

Birlik Beraberlik çağrısında bulunan Balatlı, “Annesinin yanında öldürülen memur neyse ona acımayanlar sadece bu olaya acımamalıdır. Giden insanların hepsi bizim ülkemizin insanlarıdır. Sorumlularının en kısa sürede bulunmasını istiyoruz. Ülkemizi bu hale düşürenler artık utanmalıdır” şeklinde konuştu.

Balatlı, iptal olmaması halinde mitinge yoğun bir katılımın da olduğunu sözlerine ekledi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir