MHP ŞEHZADELER YENİ İLÇE BAŞKANI KOLTUĞA OTURDU

11 Aralık 2014 Perşembe, 15:50

Geçtiğimiz günlerde yapılan 1. Olağan kongrede MHP Şehzadeler ilçe başkanı seçilen Cemal Kutlar mazbatasını alarak ilçe parti binasında devir teslim işlemlerini gerçekleştirdi.

Ferdi UZUN

MHP Şehzadeler yeni başkanı Cemal Kutlar mazbatasını alarak ilçe parti binasında devir teslim işlemlerini gerçekleştirdi. Yeni yönetimiyle kameralar karşısına geçen Başkan Kutlar, “Geçen hafta Pazar günü Milliyetçi Hareket Partisi bir seçim sürecinden geçti. Demokratik bir şekilde bu seçim sürecini tamamladık. Rabbim bu kutsal görevi bizlere nasip etti. Bugün de mazbatamızı alıp Şehzadeler ilçe başkanlığına gelerek görevi devraldık. Bu zamana kadar hizmet eden başkanım ve ekibine teşekkür ediyorum. Bundan sonra bizleri zor bir süreç bekliyor. Önümüzde bir seçim maratonu var. Biz ekibimizle beraber her türlü zorluğun altından kalkabilecek bir üçteyiz” dedi.

Seçim maratonu

2015 seçimlerinde yeni yönetimiyle birlikte yoğun tempoyla çalışacaklarının altını çizen Kutlar, “Daha önce yönetimde bulunan arkadaşlarımızın belirlediği mahalle temsilcileri var. İlk önce onlarla görüşüp mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev çalışacağız. 2015 seçim maratonunu ekibimizle beraber en iyi şekilde tamamlayacağız. Rabbim yardımcımız olsun” diye konuştu.

Yönetim kurulu

Şener Özten, Murat Türkekal, Hacer Semerci, Ali İhsan Belek, Mehmet Özün, Erdoğan Akatmacı, Hasan Öksüz, İbrahim Pelisler, Sinan Atay, Şevket Iğdır, Orhan Çeviren, Zeynep Gülümse Yalçın, Şükrü Öztürk, Akın Soyutemizler, Naci Özaki, İbrahim Idızbez, Asrın Aşanlı Barış Hirabaş

esh_24498

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir