MHP İLÇE BAŞKANINDAN AK PARTİYE SERT AÇIKLAMALAR

06 Ocak 2015 Salı, 15:28

Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Onur AK Partili Belediyelerde görev yapan yönetici kadrosundakilerin memuriyet yerine siyaset yaptığını iddia etti.

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar’ı hedef alan Baylan, “Cengiz Şişmanlar’ın da son zamanlar da  sosyal medyada ve her yerde AK Parti adına siyaset yapmakta olduğunu görüyoruz. Bu durum kimseyi rahatsız etmiyor mu?” diye sordu.

Yazılı basın açıklaması yapan MHP’li Onur Baylan, geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışı sırasında MHP’li Büyükşehir Belediyesinin başarısız olduğunu iddia eden AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci’ye de yüklendi.

İkinci’nin yapılan çalışmaları gördüğü halde görmezden geldiğini savunan MHP’li Onur Baylan, “Kendisi galiba Manisa’da yaşamıyor” dedi.

Kar döneminde Yunusemre Belediyesinin kara saplanan aracını Büyükşehir ekibinin kurtardığını hatırlatan Onur Baylan, “AK Partili yöneticiler kendi eksiklerini kapatmak adına bizim belediyelerimizi karalıyorlar” diye konuştu.

MEMURLARA NE OLUYOR?

Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ayrıca Yunusemre Belediyesindeki bazı yöneticilerin devlet memurluğu arkasında siyaset yaptığını iddia etti. Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar’ı hedef alan Baylan, Şişmanlar’ın sosyal medya’da sürekli siyasi içerikli mesajlar paylaştığını hatırlattı.

Baylan şöyle devam etti; “AK Partili Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar’ın da son zamanlarda  sosyal medyada ve her yerde AK Parti adına siyaset yapmakta olduğunu görmekteyiz. Biz  Şişmanlar’ı devlet memuru olduğunu zannediyorduk, fakat kendisi devletin değil AK Partinin memuru gibi davranmaktadır. Devlet memurlarının siyasete karışmaması gerektiğini herhalde bilmemektedir. Ellerine bir fotoğraf almışlar ‘MHP’li belediye’, ‘Halkın omuzlarında belediyecilik olmaz’ naraları atıyorlar. Ey AK Partili yöneticiler. Sorarım sizlere evinde para sayma makineleri olan trilyonlar olan bakan çocuklarının fotoğrafları sizleri hiç mi? rahatsız etmedi. Sokak ortasında haince şehit edilen askerlerin fotoğrafları hiç mi vicdanlarınızı sızlatmadı? Cumhuriyet bayramımız da peşmergenin vatan topraklarında gövde gösterisi yapan fotoğrafları hiç mi kanınıza dokunmadı?” diye sordu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir